نماینده منتخب برای پیشرفت رفسنجان مجدانه تلاش کند

به گزارش  سازش خبر  به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، حمید ملانوری پبش از خظبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران در مصلای بزرگ امام خامنه‌ای این شهر اظهار داشت: از حضور باشکوه مردم در دعای ندبه امروز که از شبکه یک سیما و کرمان پخش شد قدردانی می‌کنیم و این برنامه‌ها برای ارتقای…

به گزارش  سازش خبر  به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، حمید ملانوری پبش از خظبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران در مصلای بزرگ امام خامنه‌ای این شهر اظهار داشت: از حضور باشکوه مردم در دعای ندبه امروز که از شبکه یک سیما و کرمان پخش شد قدردانی می‌کنیم و این برنامه‌ها برای ارتقای سطح فرهنگ دینی و مذهبی ما مؤثر است.
وی بیان داشت: پس از برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر و به ویژه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شاهد برگزاری انتخابات در هفتم اسفند ماه بودیم.
فرماندار رفسنجان ادامه داد: این حضور باشکوه نشان داد مردم مطیع رهبر هستند و به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفتند و با حضور باشکوه خود پای صندوق‌های رای افتخار آفریدند.
وی با اشاره به اینکه امام راحل مجلس را در رأس امور خواندند، افزود: مجلس شورای اسلامی قوه مقننه است و جایگاه ویژه‌ای دارد.
ملانوری تصریح کرد: اصل انتخابات موضوع اساسی و پذیرفته شده از سوی نظام و مردم است.
وی اظهار کرد: مجلس قوانین را مبتنی بر شرع و اسلام و قانون اساسی وضع می‌کند و قانونی که وضع می‌شود باید به‌روز باشد چراکه اصل و اساس حرکت‌های اجرایی کشور است.
فرماندار رفسنجان با اشاره به حضور ۶۱٫۸ درصدی مردم رفسنجان در انتخابات خاطر نشان کرد: این رقم با میانگین کشور برابری می‌کند.
وی گفت: در رفسنجان از ابتدا تاکنون تمام انتخابات بیش از ۶۰ درصد مشارکت مردمی داشته که حتی تا بیش از ۸۰ درصد هم این حضور بوده است.
ملانوری عنوان کرد: در حوزه رفسنجان و انار ۲۳۷ هزار و ۱۶۰ نفر واجد شرایط رای دادن بودند که ۱۴۶ هزار و ۵۱۱ نفر شرکت کردند.
وی عنوان کرد: در این دوره ۳ هزار و ۶۰۰ نفر عوامل اجرایی و ناظران با تعهد بر اصل بی‌طرفی کار انتخابات را انجام و این رویداد بزرگ را برگزار کردند.
فرماندار رفسنجان با قدردانی از امام جمعه و جامعه روحانیت شهرستان و تلاش‌های حسین آذین نماینده فعلی شهرستان وی را فردی دلسوز، متخصص، ایثارگر، آزاده و اهل علم و پیگیر دانست و تأکید کرد: احمد انارکی‌محمدی نماینده منتخب مردم در ادامه راه فعالیت کند.
وی با بیان اینکه امروز کشور به خدمتگزار نیاز دارد، خاطر نشان کرد: نماینده منتخب برای پیشرفت و رفع مشکلات شهرستان مجدانه تلاش کند.
انتهای پیام


دیدگاه برای “نماینده منتخب برای پیشرفت رفسنجان مجدانه تلاش کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.