دیدار مرگ و زندگی برای هندبال کرمان

به گزارش سازش خبر به نقل از  آرمان کرمان  تیم هندبال مس کرمان عصر روز جمعه رقابت بسیار حساسی را در دور دوم بازی‌های لیگ برتر هندبال کشور پیش رو دارد. هندبالیست‌های مس عصر جمعه و از ساعت ۱۶ در تالار هندبال شهید تجلی کرمان میزبان تیم سنگ و آهن بافق یزد هستند که این دیدار تاثیر…

به گزارش سازش خبر به نقل از  آرمان کرمان  تیم هندبال مس کرمان عصر روز جمعه رقابت بسیار حساسی را در دور دوم بازی‌های لیگ برتر هندبال کشور پیش رو دارد.

هندبالیست‌های مس عصر جمعه و از ساعت ۱۶ در تالار هندبال شهید تجلی کرمان میزبان تیم سنگ و آهن بافق یزد هستند که این دیدار تاثیر به سزایی در سرنوشت تیم هندبال مس دارد.

تیم هندبال مس کرمان که هم اینک با نه امتیاز در رده‌ی پنجم جدول رقابت‌های دور دوم لیگ برتر هندبال کشور قرار دارد، برای رسیدن به رده‌ی چهارم و قرار گرفتن در جمع تیم‌های صعود کننده از این دور، نیاز حیاتی به پیروزی در این بازی دارد.

با توجه به بازی‌های مشکل تیم‌های سوم و چهارم جدول رده‌بندی در این هفته، تیم مس کرمان می‌تواند با پیروزی در این بازی خانگی صعود خود را به رده‌های بالای جدول نزدیک کند.

ضمن اینکه تیم بافق یزد نیز از نعقیب‌ کنندگان تیم مس در جدول است و فاصله‌ی کمی با تیم مس در جدول دارد و همین رقابت روز جمعه‌ی دو تیم را بسیار حساس و نفس‌گیر خواهد کردکه قطعا با حضور مردم ورزش دوست کرمان و هواداران تیم‌های مس در سالن تجلی، کسب پیروزی در این بازی با تلاش غیور مردان هندبال مس امکان پذیر خواهد بود.

در جدول رده بندی مس کرمان با ۹ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و سنگ آهن بافق با ۸ امتیاز در رده ششم قرار گرفته است .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.